| Supremacy5 a întrebat:

Mi-am facut un server de terraria as vrea sa intrati si voi ca ma simt cam singur uitati ipu si repede intrati pana nu se face fullwinking ip:127.0.0.1 si portu 7777 fara parola serverul este facut pentru versiunea din 2011 v1.0.6.1 sper sa aveti versiunea asta si daca nu va merge luati hamachi si bagati trei prieteni si parola 123 si va trebui sa va mearga bafta

1 răspuns:
| Daniels23 a răspuns:

IP-ul 127.0.0.1 este localhostul, numai tie o sa iti mearga.
Intra pe www.whatismyipadress.com.
Copiaza IP-ul de acolo, si pe langa el adauga portul serverului (7777)