| BoykaAlexandru a întrebat:

Sallut! Eu acum o sa va spun un sv de metin2 care este pe Hamachi!
-Marea Deschidere este pe data de 15.09.2011-16.09.2011
-Serverul Este Super Are arme 2011 Foarte Multe Armuri Si chesti noi!
-Aproape Toate Armele 2011 si 2009 Sunt Gratis!
-Armurile, armele, scuturile, Toate Itemele De gm Sunt Doar pentru GM!
-Serverul este on 7/24H
-Trebuie sa aveti HAmachi Pentru a Juca!
-Daca doriti sa va Jucati trebuie sa va connectati la id de hamachi!
-Acestasunt : Undisputed3.Mt2.1 Si Undisputed3.Mt2.2 Parola: NU ARE
-Daca Ratele Sunt Full Incercati sa intrati pe Undispudet.Mt2.3...
-Se vor face Ratele noi doar daca celelarte sunt Full
-Aici NU se da level!
-RAtele de exp Drop si yang sunte: MAXIM.Adica cam in 10min faceti level 90...sau maxim nu stiu exact
-Va Rugam sa Intrati...
-Own Oficial este [OwN]Boyka sau [PSC]Boyka1
Daca intrati pe server o sa va vad la reteaua de hamachiwinking
-Maine data de 14.09.2011 este deschidereawinking
-La Revedere!

1 răspuns:
| costel121 a răspuns:

Care este numele servarului?