| FcSb_Cosmin_1990 a întrebat:

Mi-am instalat Fifa World (de pe site-ul oficial) si acum nu mi se mai deschide. Prima zi a mers perfect, a doua zi dupa 3 sau 4 meciuri imi iesea din el,iar in a treia zi nu se mai deschide deloc, nici pana in prezent. Daca incerc sa il dezinstalez apare asta: One of the following applications should be closed before continuing the install/uninstall: fifaworld.exe Core/ActivationUI.exe Ce are, ce vreau raspuns cat mai repede si util (dau funda pentru cel care ma ajuta sa mearga sau sa rezolv ceva cu el. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Catalin_Cata_2000_300o a răspuns:

Cred ca e demo!

| FcSb_Cosmin_1990 explică (pentru Catalin_Cata_2000_300o):

Nu exista demo pentru acest fifa, acum se pare ca nu mai am probleme.