| M4RK a întrebat:

Mi-am instalat GTA 4 si cand ma joc imi se misca incet merge asa sacadat in reluare dc? Cum fac sa nu mai mearga asa sacadat?

2 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Probabil ca ai prea putin Rami sau poate ai o problema cu placa video daca nu-s astea incearca sa umblii la setari si sa dai la low, sa nu-ti mai consume mult din pc.

| duduman a răspuns:

Trebuie sa dai la crack proprities dai la compatibility run dai la disable si turn si gata ati merge jocu bine ca un fulger succees