| HHMarius a întrebat:

Sall. Imi merge CS 1.6 sacadat, setarile OpenGL, Normal, (32 bit), ce trebuie sa fac sa mearga se misca numa in reluare o fii ceva de la fps, cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| CatalinPTM a răspuns:

Poate ai virusi :-? descarca de aici http://www.malwarebytes.org/ antivirusul asta si fa o scanare completa, inlatura obiectele detectate si da un restart la pc :) Asa am patit si eu si a mers :D

| HHMarius explică (pentru CatalinPTM):

Na dat roade solutia ta!

| CatalinPTM a răspuns (pentru HHMarius):

Ciudat thinking inainte iti mergea bine? sau asa ti-a mers de cand ai inceput sa joci tu cs?

| HHMarius explică (pentru CatalinPTM):

Nu inainte n-am avut treaba, l-am dezinstalat ca nu mai jucasem demult, da mergea bine, de cand l-am bagat inapoi (accelasi care l-am avut, n-am descarcat altul) nu mai merge. Si cand il deschid merge in reluare si daca joc cu Boti sa nu mai zic daca intru pe un sv.

| CatalinPTM a răspuns (pentru HHMarius):

Scrie in consola:
fps_max 100
fps_modem 100
Daca nu merge nici asa lasa-mi un raspuns ca mai stiu ceva happy