| randyboy a întrebat:

Mi-am instalat Windows 7 Professional si acum am grafica mai slaba la jocuri...care e cauza si cum as putea sa remediez?

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

O placa video mai mare...

| deedee296 a răspuns:

Poti incerca sa instalezi driverele placii video pentru windows7.REcomand sa folosesti un program care le descarca singur driverele. Ex: DriverGenius

| GoguDemagogu a răspuns:

Din cate stiu eu Win7 instaleaza singur driverele(asa e la mine si la inca 2 prieteni.)
Depinde de unde ai luat windowsul... dar si cata memorie RAM ai. de obicei win7 ruleaza pe minim 1gb RAM, daca ai mai putin atunci te sfatuiesc sa ramai la win xp.