| AgavriloaeiAndrei99 a întrebat:

Mi-am luat recent Vodafone smart mini 875 ce sfaturi imi dati pentru el, si ce aplicatii respectiv jocuri merita instalate si de ce?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Arunca-l! Am si eu unul si nu-i bun de nimic.

| AgavriloaeiAndrei99 explică (pentru Salontanul):

De ce, nu e bun?
-camera 3.8 MP
-android 4.1 jelly bean
-160 DB
-5GB interna
-Wi-fi
-USB

| Salontanul a răspuns (pentru AgavriloaeiAndrei99):

Suna slab.
Nu poti sa-i pui ce melodie vrei tu. Numai alea prestabilite. Pe internet se misca mai greu de cat unul care are doar 760 Mhz.
Si multe altele care nu mi le aduc aminte acum.

| AgavriloaeiAndrei99 explică (pentru Salontanul):

Tu ai 875 sau 896. Deoarece eu pe 875 au SD de 16 GB si am aproximativ 500 600 de melodii(NO manele) am jocuri de aproximativ 400 mb si netul merge bine. Acum depinde ce conexiune ai : un G sau 3G.