| hor a întrebat:

Mi-am luat World of Warcraft Cataclysm 4.0.6 (o varianta ce nu mai trebuie instalata - o varianta ce nu mai trebuie instalata o are si un prieten si ii merge) si si-a dat update la versiunea 4.2.2 (banuiesc ca e ultima). Mi-am facut cont pe 2 servere private si am intrat de pe Launcher-ul lor. Ma logez si imi apare: "Patch Required Press the restart button below to exit World of Warcraft and download the patch." Am apasat restart, ma scoate din joc si imi apare fereastra din care intru in joc (pe serverul oficial, CRED) si zice "WoW is up to date".

A mai avut cineva problema asta? Stie cineva ce pot face?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda stiu care problema ta...Tu ai intrat cand era patchuit clientu 4.0.6 pe launcher si ti l-a updatat la 4.2.2 cum e pe oficial si acum ca normal ca nu mai merge sa joci nici cu wow.exe pentru ca exe decat deschid clientul fara update iar launcherul il updateaza la zi apoi intra.
Rezolvarea-Dragul meu imi pare rau sa-ti spun mai ales ca e un joc mare ca cu clientul asta nu mai ai ce face sad
Sterge-l si apoi descarca din nou clientul si fa un shortcut la Wow.exe pe desktopul tau si deschide numai cu ala.
Daca ai fibra optica acum ai noroc o sa ti-l descarce in vreo 2 ore dar daca esti pe cupru ca mine iti ia 16-17 ore crying

3 răspunsuri:
| Kinkyz a răspuns:

Intra din.exe, nu din launcher.

| hor explică (pentru Kinkyz):

Tot nu merge, am intrat si de pe.exe si tot nu merge, tot asa imi zice. Daca intru de pe.exe e ca atunci cand vreau sa intru pe serverul oficial.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hor):

Pai nu, da-i downdate si apoi intra dupa ala.