| GeorgeMojoiu a întrebat:

Mi-ar merge cs:go pe pc-ul asta:
-Procesor:Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz(2CPUs)
-Memory:1.5gb
-Placa video :Nvidia 3D 7300 LE 256MB DDR2
-Windows: XP
-Hard Disk space:56, 7 gb
-DirectX Version:9.0c
?

funda

Răspuns Câştigător
| Danişor a răspuns:

Nu! ai un procesor slab memorie ram ai placa video ai iti va merge greu scuze.Cs go cere :Windows® 7/Vista/XP
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
Hard Disk Space: At least 7.6GB of Space
Memory (RAM): 1GB XP / 2GB Vista
Sper ca te-am ajutat.Bafta! Funda?

7 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Iti merge dar nu cred ca la detalii maxime, te trage in jos placa video.

| Danişor a răspuns (pentru Jackster):

Ba boule cum sa-i mearga ma pe procesorul ala si petarda aia de placa video.Cs go cere un procesor Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better.

| Edyshk2013 a răspuns (pentru Danişor):

Adidas,te crezi destept ma? Voi increzutii cu PC luat in RATE! Iti merge copilu dar in 15-20 fps, deci e nejucabil! Si nu placa video este problema, toate compunetele sunt.Iti recomand un procesor Core 2 Duo de peste 2 ghz 2 gb ram si o placa de pana in 512 NVIDIA/INTEL/AMD, asta ti-ar rula perfect jocul(40-50 fpsuri...)

| Danişor a răspuns (pentru Edyshk2013):

Taci ma mai bine daca nu stii sa scrii nu prea ma pricep eu in domeniul IT. Dupa parerea ma din comentariul tau observ ca chiar acum stai toata ziua cu degetul bagat in nas ca disperatu in calculator.

| Danişor a răspuns (pentru Jackster):

Nu! ai un procesor slab memorie ram ai placa video ai iti va merge greu scuze.Cs go cere :Windows® 7/Vista/XP
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
Hard Disk Space: At least 7.6GB of Space
Memory (RAM): 1GB XP / 2GB Vista
Sper ca te-am ajutat.Bafta! Funda?

| GeorgeMojoiu explică:

Mai astept raspunsuri!

| Lavinia4you a răspuns:

Buna George, nu iti va functiona cs go datorita placii video slabe, iti recomand una din placile video de aici http://www.cumpar.net/placa-video-ieftina-pt-cs-go/

| giulianooo a răspuns:

Iti trebuie o placa mai buna si un procesor Intel core 2 duo