| Andrei1235708 a întrebat:

Mi-ar merge prototype pe sistemul:768 MB RAM, procesor AMD Sempron 1, 81 Ghz, placa video nVidia GeForce 6100 256 MB. Vreau sa stiu daca mi-ar merge bine sa m-as multumi chiar daca mi-ar merge putin scadat. happy

8 răspunsuri:
| TheAnonym a răspuns:

Ram-ul este foarte mic deci nu prea

| Andrei1235708 explică (pentru TheAnonym):

Nici macar daca dau toateee setarile la minimum?/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încerca sa folosești site-ul asta ( www.canirunit.com ) pentru probleme de gen.
/p.s. : asigura-te ca ai instalat java pentru ca site-ul sa îți poată face o scanare asupra sistemului.
gameplay placut :)

| xtreme95 a răspuns:

Nu iti merge de abia pe Intel core 2 duo 2.6 Ghz 2 GB ram si placa de peste 512 cu fps sub 30(1024 ca sa fie jucabil)

poti incerca si aici ca sa te convingi:
http://adf.ly/AeORh

| Andrei1235708 explică (pentru xtreme95):

Pacat.Dar crezi ca mai exista jocuri gen prototype?

| xtreme95 a răspuns (pentru Andrei1235708):

Poti incerca cev gen spiderman dar cu pcul care il ai cev mai nou de 2006 bun nu gasesti.

| DarkDV a răspuns:

Nu iti merge (RAMul e problema) iti dau cerintele :
OS: Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c or (Windows Vista® with Service Pack 2)
Video Card: 256 MB 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support*
Processor: Pentium(R) Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ or better
RAM: 1 GB of RAM for Windows ® XP / 2 GB Windows ® Vista systems
Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)
Sound Card: DirectX 9.0 –compliant sound card
DVD-ROM: DVD-ROM

| DarkAl3x a răspuns:

S-ar putea sa iti mearga dar la ram e problema. Incearca si tu sa dai totul la minimum si poate ai noroc sa iti mearga cat de cat