| boghi98 a întrebat:

Miam downloadat nfs the run si cand vreau sa joc intru in joc pentru fix 6 minute si 23 secunde apoi se blocheaza tot nu pot misca nimic si trebuie sa deschid Task Manager ca sa pot sa il scot am asteptat 3 ore si nu sa deblocat.

Ps : am windows 7 fara virusi

Os:Windows 7 Profesional, 32 bit

Placa video 2GB( 1GB dedicat)

RAM: 4GB

DDRAM:3GB

Procesor: Intel Core i5 Cpu

Daca mai aveti intrebari postati

PLLLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

2 răspunsuri:
| VOLVO4LIFE a răspuns:

Am avut acceasi problema. Dupa prima misiune se bloca.L-am dezinstalat.E doar un joc. Poate e defect crackul sau cine stie, jocu are virusi.

| boghi98 explică:

Faza e ca acelasi joc cu acelasi crack merge pe alt pc ca al meu