| alintatul a întrebat:

Hey. funda pentru cine ma ajuta! de ce cand intru in pro evolution soccer 2011 ingheata. trebuie sa astept vreo 30 de secunde pana imi scrie press any key. dar si acolo ingheata si trebuie sa astept vreo 30 de secunde pana palpaie iarasi. si in timp ce joc mai face figuri, se blocheaza si cand isi revine merge cu viteza foarte mare. am incercat sa il dezinstalez si sa il reinstalez dar tot face figuri. configuratia pc-ului: windows 7 32 biti, procesor intel i3 2, 93 ghz quad core, rami 2 gb ddram 3, placa video ati hd 5450. nu cred ca este pc-ul de vina. ce codecuri necesita pes 11?

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Verfica ce DirectX ai, normal pe win7 ai DX10 dar n-ar strica sa pui un 11.