| Freizs a întrebat:

Minecraft server, caut un server de minecraft de preferat sa mearga macar versiunea 1.8 si sa fie si skyblock pe el si daca skyblock-ul are :
1. Generator de minereuri (cand farmezi la generatorul de piatra sa iti pice si minereuri gen diamante aur iron )
2. Sa fie un skyblock medium (medium adica nici usor nici prea greu sa fie cat de cat si frumos )
3. Sa fie un server care e jucat de romani (nu conteaza daca joaca si englezi sau alti dar majoritatea sa fie romani )

Daca stiti un server care se potriveste cu cele zise, spunetil si cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| Vladii a răspuns:

Mcx.minecraft-romania.ro
play.minecraft-romania.ro
play.evolutioncraft.ro
fun.evolutioncraft.ro
Funda? big grin