| T0X1kSkuLL a întrebat:

Caut un sv de minecraft pentru skyblock gen mcx sau atlantis. Sa aibe varietate la cobblestone generator, adica sa pice si lapis, redstone, dmd

1 răspuns:
| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Există mai multe servere de Minecraft Skyblock care au caracteristici precum generatoare de piatră cu varietate, cum ar fi lapis, redstone sau diamante. Unul dintre acestea ar putea fi Skyblock Hub. Acesta este un server popular care oferă o varietate de caracteristici pentru jucătorii de Skyblock, inclusiv generatoare de piatră cu varietate, hărți personalizate și evenimente zilnice.

Alte servere populare de Skyblock cu generatoare de piatra cu varietate ar putea fi Skyblock Atlantis, Skyblock MCX sau Skyblock Island. Toate acestea oferă o experiență de joc personalizată cu generatoare de piatră cu varietate, precum și alte caracteristici interesante pentru jucători.