| lovedogs a întrebat:

Minecraft-ul trebuie cumparat, iar doar descarcarea e gratis? Daca v-ai descarcat Minecraft fara sa-l cumparati, va rog sa-mi dati link-ul. Ce vi se pare voua interesant la acest joc? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| sog1 a răspuns:

Http://minecraft.forumhit.ro/t13-download-minecraft-sp
Pentru ca este un joc interesant si frumos mie unul imi place acest joc poti construi este un joc linistit poti face multe la multi le place jocul dar uni nu stiu sal aprecieze

1 răspuns:
| Constantynn a răspuns:

Http://www.minecraft-romania.com
uite aici, acum este in mentenanta dar apoi ai acolo tot ce vrei in romana pentru ca este site romanesc, ai tutoriale si multe versiuni de minecraft gratis. Funda?