| Sp3ciaL0pS a întrebat:

Minecraft vs counter strike vs metin2 vs 4story alegeti puteti alege maxim 2

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Da asa e, cs pe 1, minecraft pe 2 si celelalte nu ma intereseaza.

7 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Minecraft si cs. celelalte sunt pentru copii.

| ErickEmil a răspuns:

DotA laughing

| iCappy a răspuns:

Metin pe 1 minecraft pe 2 cs pe 3 4story pe 4

| Sp3ciaL0pS explică:

Ai dreptate zangestu astea imi plac si mie daca vrei iti spun pe primul loc este cs doi minecraft trei metin2 patru 4story

| Sp3ciaL0pS explică (pentru Zangetsu):

Da stii am o preoblema la minecraft merge greuin reluare nu stii de ce merge asa

| Zangetsu a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Minecraft, in ciuda graficii de mario are nevoie de multe resurse pentru a rula cum trebuie, schimba setarile grafice din joc: dezactiveaza fancy graphics, clounds, smooth lighting, etc.

| Zangetsu a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Da asa e, cs pe 1, minecraft pe 2 si celelalte nu ma intereseaza.

| Georgescuionut235 a răspuns:

Eu as crede ca : 4Story pe primul loc, Cs pe 2, Metin2 pe 3 si Minecraft pe 4.