| Valentyn_Adolf_1969 a întrebat:

Mult Noroc,
Va cer ajutorul meu din cauza ca pe blogspot vreau sa am mai multe postari pe o pagina si nu una sau doua, va rog frumos ajutati-ma cum pot sa am mai multe postari pe o pagina.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in setari/postari si comentarii iar acolo ai: doresc sa se afiseze cel mult "nn" postari in pagina. Schimbi in cite vrei tu.

| Valentyn_Adolf_1969 explică (pentru anonim_4396):

Da, Am facut asta, dar tot 1-2 mi se pune si nu stiu de ce

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valentyn_Adolf_1969):

Ai facut si salvarea modificarilor? Nu stiu ce se poate intimpla daca postarile sint lungi.

| Valentyn_Adolf_1969 explică (pentru anonim_4396):

Da Am facut si salvarea modificarilor chiar nu stiu de ce nu merge > Te rog ajuta-ma

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valentyn_Adolf_1969):

Mai mult nu stiu nici eu. Intimplator de doua zile m-am gindit sa deschid si eu un blog si am vazut aceste setari. Imi pare rau...
Daca intre timp descopar ceva, voi lasa aici un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut acum un test. Am setat 20 postari pe pagina (nu pe zi/saptamana), am dat "salvati modificarile" (sus in dreapta cu portocaliu) si mi-a insirat tot ce am multiplicat eu acolo. Eu insa, vreau o singura postare pe pagina, mi se pare mai clar. Mai incearca. Daca nu, poate nu este in corelatie cu alte setari. Acum nu mai stau, e tirziu. Vreau miine sa stiu daca ai reusit. Noapte buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

P.S. Poate ai postari foarte lungi si atunci nu intra in spatiul alocat de ei unei pagini?

| Valentyn_Adolf_1969 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru ajutorul acordat, dar degeaba, tot nu merge sad