| anonim_4396 a întrebat:

Namaste TPU

Imi aduc aminte de un joc pe care l-am avut, dar nu-l mai gasesc, poate ma puteti ajuta.

Este vorba despre un joc(vechi dealtfel) fara grafica prea buna.
Ideea este ca trebuia sa mananci teren si sa prinzi 'bossul' la stramtura.
Mentionez ca joci doar pe margini unde ai scut de protectie si esti o minge/bila (de culoare galbena cred).
Cand incepi sa mananci teren, bossul te ataca, si daca te atinge ai pierdut (parca te saruta cand te atinge laughing
-grafica nu prea buna, joc vechi, si cu multe nivele la fiecare bossi diferiti si grei cu diferite abilitati.

3 răspunsuri:
| sprezero a răspuns:

Nu-i pacman

| vlady24 a răspuns:

Pacman?

| vlady24 a răspuns:

Pacman?