| dygas a întrebat:

NINTENDO WII: Buna tuturor! Mi-am luat astazi o consola wii modata si am inteles ca merge sa joc pe ea orice joc de pe stick sau hard extern, cine stie sa-mi spuna de unde pot downloada aceste jocuri pentru consola? multumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
| NaruToNR1 a răspuns:

Poti downloada jocuri mai mari care se gaseste mai greu de extmplu daca esti fan wrestling iti recomand wwe rau vs smackdown 2011, 2010, sau 2009

| dygas explică (pentru NaruToNR1):

Da frate de trebuie un anumit format, wbfs din ce am inteles