| Cosmin3926 a întrebat:

Nu am niciun PS4 dar am un PC cu : Intel Core i5 cu 3.00 GHz, 4 GB (ram), placa video GTS 250, sistem de operare pe 64 biți si un cooler gălăgios.
Ce ziceți?
Alegeti una dintre cele două variante! Care credeți că ar fi mai bun :
1.PS4 cu jocurile fifa 17 si WWE 2k16
2.Sa cumpăr Intel Core i7 Skylake, 8GB ( ram ) si un cooler care nu face galagie.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Stai tataie.
De ce vrei sa schimbi procesorul? *
Esti sigur ca Skylake-ul ala e compatibil cu placa ta de baza?

| Țoglă a răspuns:

Core i5 pe care îl ai tu e bun.Placa video ar trebui schimbată.
Îți recomand un nVIDIA 750Ti.