| FlAiser a întrebat:

Nu stiti dc nu mai mg cheat engine pe facebook?

Răspuns Câştigător
| BrokenInside a răspuns:

Cheat engine nu este un hack adevarat, in sensul ca, pe orice merge pe baza de internet e doar un simplu efect vizual pentru user, ceilalti vad cum e in realitate, fara hack, pentru ca fisierele nu sant in calculatorul tau, ci la hoserul facebookului.

| FlAiser explică (pentru BrokenInside):

Dar mai d mult mergea

| BrokenInside a răspuns (pentru FlAiser):

Daca nu avea anti hack, sau poate tot un efect vizual cu bug era, oricum, aproape nimic n-a ramas neprotejat de cheat engine pentru ca e vechi si cunoscut.