| catasura222 a întrebat:

Nu stiti niste jocuri pentru pc gen assasin creed, prince of persia, gothic etc.

3 răspunsuri:
| shadow222 a răspuns:

Pentru a folosi acest bug trebuie sa urmati acest link:
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=51e124627f2e7617675297. si sa faceti un account de level 10 minim.
Dupa aceea dati un relog si punctele rp si ip vor aparea cam in 1-2h,fara a mai fi nevoie de un anumit program.
Acesta este un exploit care in curand nu va mai functiona, folositiva cat mai repede de el.
Succes:) acesta este uptadetul, p.s acest bug va va da 60000 rp si 578888 ip la lvl 10

| Lysander a răspuns (pentru shadow222):

De fapt ăla e un "link referral". Cei care fac cont doar te vor ajuta pe tine să câştigi nişte RP. EŞTI UN TRIST, NU MAI ÎNCERCA SĂ ÎNŞELI LUMEA.

| vlad5000eco a răspuns:

Uite niste joruri asemanatoare Prototype Darksider, Darksider 2, etc.