| Livia_Mihut_1969 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat in timp ce ma jucam s-a facut imaginea mica la jocuri si scrisul va rog mult ajutati-ma nu stiu cui sa ma adresez.

3 răspunsuri:
| EdwardTeach a răspuns:

Dacă aţi jucat un joc de tip browser atunci aţi apăsat tastele " ctrl şi - " simultan iar pentru a reface cum era înainte, apăsaţi "ctrl şi +". Dacă aţi jucat un joc de tip executabil, atunci aţi schimbat rezoluţia din setările jocului. O zi bună.

| jimm999 a răspuns:

Asta poate fi ca ai dat rezolutia de la monitor mai mare decit e standart!

| Livia_Mihut_1969 explică (pentru jimm999):

Iti multumesc mult o zi buna