| IDontCare10 a întrebat:

O intrebare legat de Metin2 Forgotten World (pls raspundeti doar cei care joaca!). Cum poti sa faci bani...daca e bine sa farmez la lv mic sau lv mare... diferite metode de a face bani.Accept orice sfat, DAU FUNDA MARE!

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Pai,creaza-ti un farmer sau vinde anumite lucruri scumpe, sau in ultimul care cere de la diferiti playerilaughing

| Cromwell a răspuns:

Daca vrei sa faci bani ai 2 solutii:
1)Fa un mental care sa rezista in camerile mai cu ghare din V2(fara buf ) si fermeaza acolo, dar cu inel anti xphappy(cel mai bun drop il ai cam pe la 60)
2)Fa un corporal de 35 si du-l la Bo sa bata metine de 45(delea albastre)happy

| speedy10 a răspuns:

Farmezi fa-ti un cont si farmezi

| wEEdONNe a răspuns:

Cel mai bun loc unde poti face bani este in v2 fa-ti un sura AM sau un war Mental lvl 61 pentru scut +dga si acolo faci cl si bani multi.