| AlexuzZzu a întrebat:

As vrea sa-mi dati niste raspunsuri la intrebarile mele daca stiti sau daca ati jucat Metin2 Wold(WOM2).Intrebarile sunt:
-Unde as putea sa farmez banii?(Ceva mai multi bani)
-Cum as putea face rost de bani?(Fara hack)
-Ce metode de farmarea banilor sau de facerea banilor ati putea sa-mi dati? Daca imi dati un raspuns corect si ma face fericit Primiti FUNDA! Credetima daca prin metoda voastra pot face rost de bani va dau o funda din toata inima, sper sa ma ajutati.A si daca jucati Metin2 World(WOM2) adaugatima la prieteni.Numele meu pe metin2 este AlexStefan.Va astept cum un raspuns(Mai multe raspunsuri sa dea Dumnezeu) foarte bun e. Nu uitati va dau FUNDA! din inima!

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Salut Alex. Si eu joc wom2. Numele meu este P3TR3 sau BurningSura3KOKO happy
Fii atent cum mi-am inceput eu valorile pe WOM2 :
1. Voteaza in fiecare zi pentru Monede Dragon, si cu acele MD cumperi iteme si le vinzi... clar faci $$
2. Fa rost de iteme cu HP (Adica PV) si rezistenta sageti si du-te in DT = Demon Tower = Turnul Demonilor (Ar fi mai bine daca ai avea si iteme +8/+9 si cal armat)
3. Fa-ti un farmer si farmeaza in map1 la tigris / scrofa / bera, desfaci cuferele daca ai noroc..iti pica green add / changere, daca stii ca nu ai noroc, pur si simplu le vinzi : Stai 5 minute, bati tigris + scrofa + bera = 750k din start.
5. Daca ti'ai facut farmer-ul, in afara de bera scrofa si tigris si lykos, era sa uit, bati si in map1 pentru fiere de urs, piele de talpa de urs etc, sau in imha, pica FMS / RIB :X
6. Daca ai farmat, incerci sa-ti faci iteme, aici chiar faci multi bani happy
Bafta! happy