| 122324354453465 a întrebat:

Odata la 2 3 zile pc-ul meu se stinge din senin.in seara asta surpriza: dupa ce s-a stins nu se mai aprindea. ledul de pe unitate(verde) era rosu. dupa 5 minute am reusit sa-l aprind.care poate fi cauza?

1 răspuns:
| Username9080 a răspuns:

Gandeste-te bine la ce ai instalat, ce ai jucat sau pe ce site te-ai logat pentru ca tot ce spui tu acolo mi s-a intamplat si mie si asata inseamna ca calculatorul tau este paradisul visrusilor! happy