| GabyDany a întrebat:

OK, deci am instalat samp si am o problema.
Cand il pornesc prima data merge perfect,,, totul bine si frumos,
dar cand inchid samp-ul si il reportnesc pur si simplu gta-ul nu porneste.dau connect dar nu porneste.
NU POATE FI DE LA PC
am i5 4460 si gtx 760 nu poate fi din cauza asta

4 răspunsuri:
| Polizey22 a răspuns:

Asta a fost doar odata? intri doar pe un server si nu merge? sau pe toate?
se poate fi si de la pc, daca ai un pc ceva de genu cel mai tare, nu conteaza... se poate sa nu iti mearga cateva jocuri

raspunde ca sa stiu

| GabyDany explică (pentru Polizey22):

Ma lasa pe toate... si imi merge gta v si cs go. minecraft etc

| GabyDany explică (pentru Polizey22):

Ma lasa pe toate... si imi merge gta v si cs go. minecraft etc.
si da ma lasa pe un sv si dupa trebuie sa dau restart la pc sa ma lase iar

| Polizey22 a răspuns (pentru GabyDany):

Nu prea inteleg... poti sa explici putin mai bine?