| Mirvladimir a întrebat:

Pe metin2 ro ce este mai bun sura bm/sura am/ war aura/ war corp rezistent?
Acord funda!

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Pai stii, la metin iti trebuie 2 caractere:
-Un farmer
-Contul principal.

Acuma depinde unde farmezi, daca la metine alegi war aura, dar daca farmezi la mobi, clar sura AM.
Daca mineresti/pescuiesti nu e mai special nici un character.

Spun sura AM pentru farmat la mobii pentru ca are la skill asa:Tais-450+ atac
Aparare magica-125+aparare
Si mai are skill-ul ala la care inamicul da damage cu -37%.

Despre contul principal, eu recomand war mental.De ce? Da aparare 340, iar pe spirit dai foarte multa critica.

Daca mai ai ceva intrebari lasa raspuns.
Sper ca te-am ajutat! :*
Funda?

4 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

War aură este cel mai bun după părerea mea happy

| BakedPotato a răspuns:

War pe Corp Rezistent, este mai bun pentru crescut dar daca vrei pentru farmat este War pe Aura

| Mirvladimir explică:

La mental ce fac M prima data corp rezistent sau spirit

| lBroken69 a răspuns (pentru Mirvladimir):

Corp rezistent. Spirit. Zdrobire.