| RaZvaNNeL a întrebat:

Pe minecraft in 1.4.5 la enchanting table cum poti sa prinzi lv mai mare de 30? Am full rafturi cu carti si nu prind mai mult de level 30.Se poate sunt sigur.dar cum?

5 răspunsuri:
| sPiRiiiDuSHu a răspuns:

Pui table si il inconjori cu rafturi de carti spatiu d eun patrat si la fel si jos spatiu de un patrat pui 3 rafturi de carti in sus!

| sPiRiiiDuSHu a răspuns:

Pai trebuie sa pui 3 rafturi de carti in sus in jurul la table spatiu de o patratica!

| RaZvaNNeL explică (pentru sPiRiiiDuSHu):

Asa am facut.Si tot maxim 30 imi da.

| sPiRiiiDuSHu a răspuns:

Poate e bug la versiunea 1.4.5!

| VladutGeo a răspuns:

Da se poate sa faci mai mare de 30! dar stii dc nu poti? pentru ca OP-ul severul nu vrea sa bage echanaturi mai mari de lvl 30 se pot echnaturi pana la lvl 100!