| Cristian2003 a întrebat:

Pe minecraft voi ce preferati mai mult:casele alea moderne,alea rustice sau alea clasice, argumentati

1 răspuns:
| ConstantinEdi a răspuns:

Depinde... daca joc singur eu prefer casa rustica pentru ca se potriveste mai bine in pustietate. daca joci pe un server populat poti face o casa moderna sau una clasica depinzand de designurile celor din jur...fi mereu creativ si nu uita ca in minecraft, o casa trebuie sa fie in primul rand utila si apoi frumoasa.