| Cristian2003 a întrebat:

Pe Minecraft voua ce va plac mai mult:Casele alea moderne,alea rustice sau alea clasice, argumentati

3 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Mie imi plac Casele moderne deoarece, daca iti dedici timpul unei case d-astea (gen cu redstone si toate chestiile) ar iesi ceva superb, iar daca faci pe un server asa ceva, este de 100 de ori mai bine si te si poti lauda happy

| ItachiUchiha a răspuns:

Una moderna pentru ca daca muncesti la ea poti obtine ceva super si daca vrei idei de construit case si lucruri cu redstone uita-te la SethBling

| PisicaNirvanista a răspuns:

Mie personal imi plac casele rustice. Au un aer interesant si poti obtine niste design-uri foarte faine daca iti pui mintea la contributie. Casele moderne de obicei sunt cam patratoase pentru mine, cel putin cele pe care le-am vazut personal pe servere, iar cele clasice nu sunt asa de speciale. Acum depinde de fiecare persoana in parte.