| MonkeyBoy a întrebat:

Pe Youtube cum se face Livestream in timp ce te joci?

5 răspunsuri:
| iulikutza33 a răspuns:

Hey! Intri in setarile acelui joc, si nu ii dai pe tot ecranul.Il faci cat jumate de ecran, si pe cealalta jumate, iti pui pagina de YT. Eu asa as face... sper ca te-am ajutatwinking.

| MonkeyBoy explică (pentru iulikutza33):

Da.Dar cum fac sa filmez jocul si sa apara live pe youtube?

| iulikutza33 a răspuns (pentru MonkeyBoy):

Um..nush..cauta si tu un program.Dar nu e cine stie ce daca e live sau nu I don't want to see. Mere si daca nu e live mai tongue.

| MonkeyBoy explică (pentru iulikutza33):

Nu ai inteles intrebarea. Eu am cerut sa fie live.

| Gavrilescu_Cristian_1997 a răspuns:

Poate ca am postat prea tarziu dar vreau sa te ajut.
In primul rand trebuie sa ai parteneriat cu youtube
Daca ai te duci la features si apare undeva pe acolo Live-Streaming. Dai create event si vei filma dekstopul si implicit jocul pe care il joci.
Funda daca ti-am fost de ajutor