| Cosmin162749 a întrebat:

Pentru ce care joaca mt2 ro...am o nelamurire am cont de lvl 34 si ma intrebam daca miar putea pica bless la lvl meu dar problema e ca nu stiu unde pica si la ce...am inteles ca pica la niste cutii sau ceva de genul asta as vrea sa-mi ziceti voi unde pica dau funda mersi mult

Răspuns Câştigător
| PureMadnesS a răspuns:

In primul rand salut. Pica la orice monstri dar trebuie sa omori mult nu sunt sanse prea mari intr-adevar, pica la cutii.La eventuri cele cu ciocolata inimi sosete si chestii de genul ...sau le poti cumpara cu Monede De Dragon(cu bani reali) de pe Internet...Pls FUNDA?