| Klaudiu214 a întrebat:

Pentru cei care au playstation 4 sau cei care se pricep. daca ma pot ajuta in legatura cu playstation plus, deci daca cumpar asta http://www.altex.ro/......s4-ps-vita din cate am inteles trebuie sa ai cont de origine uk ca sa mearga acel cod. in primul rand nu stiu unde trebuie introdus acel cod. si daca imi puteti spune daca acel cod are 12 cifre ca singuru loc unde pot introduce un cod e doar in playstation store la redeem codes care acolo zice ceva si de voucher ce vreau sa stiu eu este daca cumpar asta daca pot juca online sau daca este pentru altceva. ca sa nu il iau degeaba iar daca codu trebuie bagat acolo unde am spus eu. dupa ce scriu codu se activeaza direct playstation plus sau cum mai trebuie facut ceva? PS nu demult mi-am luat playstation 4 si nu am avut o consola pana acuma. daca ma poate cineva ajuta cineva sa imi spuna cam cum merg lucrurile in legatura cu ce am spus mersi mult dau funda!

5 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Trebuie sa ai cont de playsation plus. Vezi sa alegi tara UK ca sa mearga.

| Klaudiu214 explică (pentru Vofuse):

Pai pe playstation am cont de uk doar ca pe contul de playstation care il am nu am si playstation plus ma refeream daca se actieaza playstation plus cu codu ala despre care ziceam

| Vofuse a răspuns:

Da.

| Klaudiu214 explică (pentru Vofuse):

Dar ai cumva ps 4?

| Vofuse a răspuns (pentru Klaudiu214):

Imi pare rau. Nu. Asteapta parerea altcuiva. Iti recomand sa intrebi in livestream sau commenturile videourilor pe bobospider sau iraphahell. Bafta!