| stefanandrei_1956 a întrebat:

Pentru cei ce se joaca pe calculator, ce ati alege din call of duty black ops si call of duty modern warfare 2?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Black ops...din singurul motiv ca e mai nou!

| JaJe a răspuns:

Black Ops bineinteles, este ultimul aparut, si multiplayer-ul este de asemenea mult mai avansat decat predecesorul sau Modern Warfare 2.

| alex1595_3861 a răspuns:

Eu aleg call of duty modern warfare 2 este cea mai buna joaca din seria call of duty

| alex1595_3861 a răspuns:

Mai nou nu inseamna mai bun

| anmardany a răspuns:

Black ops e mult mai avansat din partea mea de vedere, acum depinde care te atrage mai mult, si bine`n`teles ce calculator ai.
Uita-te la gameplay`uri pe youtube... vezi din ele care e mai bun
Recomandarea mea este Black Ops

| zorgaila a răspuns:

Call of duty modern warfare 2