| pauladrian_2984 a întrebat:

Ce imi recomandati sa imi iau intre Call of Duty Modern Warfare 3 si Call of Duty Black Ops 2?

7 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Ti-as recomanda black ops 2 are grafica mai buna.
Bafta!

| emilitalia a răspuns:

Modern Warfare

| Razorsharp a răspuns:

Mw3 l-am jucat si e frumos. Bo2 cica e o dezamagire. uita-te si tu pe youtube si vezi ce iti place mai mult.

| SASteve a răspuns:

Battlefield 3

| pauladrian_2984 explică (pentru SASteve):

Il am deja si l-am terminat

| SASteve a răspuns (pentru pauladrian_2984):

Deci de aia nu era in variante laughing

| Oridiu123 a răspuns:

Call of duty Black Ops 2 pentru ca e mult mai fain nu are ateatea buguri, hekeri, probleme, Grafica foarte buna modul zombi incorporat, grafica, gameplay si foarte tare pleyery cu miile si Modern Warfare 3 Opusul luibig grin Bafta P.S Eu ma duc joi sa imi cumpar Call of Duty Black Ops 2big grin