| Scatty a întrebat:

Pentru jucatorii de metin2ro: Am 2 arme: rib +9, pietre +4, 5 bns : pgm 35%, 20% vampiri... si otravita +6, pietre +4, 5 bns : pgm 21%... Cu ce arma credeti ca dau mai mult dmg in metine? si cam cat ar fi diferenta de dmg intre ribul si otravita de mai sus?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce rasa esti? Ce magii ai la P, G, M?

| RxDooM a răspuns:

Avand in vedere ca ai otravita si ca poti sa o folosesti, un rib la lvl-u tau ar fi cam inutil....deci eu cred ca dai mai mult dmg cu otravita

| Scatty explică:

Nu conteaza ce rasa sunt sau ce magii am, vreau doar sa stiu cu care dau mai mult si care ar fi diferenta de dmg dintre ele