| WoZzYIsTheBest a întrebat:

Pentru jucatorii de minecraft...ma puteti ajuta si pe mine? am o problema atunci cand deschid minecraft totu merge bine ma pot juca dar daca dau f11 sa mi se puna fullscreen(merge fullscreenu) mereu imi pune un text document cu numele "hs_err_pid" si daca dau esc mi se inchide jocu de tot....deci vreau sa nu imi mai apara erorile alea cand pun jocu pe fullscreen vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Romania2014 a răspuns:

Salut sunt programator Bukkit si vreau sa te anunt ca acele erori apar din cauza calculatorului tau!
Nu este nici cum din vina jocului.
Adica poti avea o memorie ram scazuta sau memorie video ceea ce pentru joc este fatal (iti da eroare).
Imi poti lasa jos informatiile despre calculatorul tau privind (Memorie ram, procesor, memorie video, sistem de operare)

| WoZzYIsTheBest explică (pentru Romania2014):

Pai:
RAM:4 GB
Processor:Intel(R) Pentium(R) CPU P6000 @ 1. 87GHz (2CPUs), 1.9GHz
Windows 7
Placa Video:1GB