| gr83dut a întrebat:

Pentru versiunea Euro Truck Simulator 2 v1825s are cineva o harta a Romaniei functionala(testata)? mersi.

2 răspunsuri:
| MihaicaDan a răspuns:

Http://jocuriarena.com/......tor-2.html eu l-am luat... da nu iti prea este de folos in primul rand trebuie sa dai new game si sa dai pe mod. iti arata acolo... are numai Romania. nu si alte tari, mie nu mi-a placut si nu m-am mai jucat. dar daca doresti acesta este site-ul testat de mine. FUNDA?

| gr83dut explică (pentru MihaicaDan):

Harta prezentata de tine da eroare la incarcare mersi oricum.