| DeriobRazvan a întrebat:

Poate cineva sa imi dea niste sfaturi sau idei cu ce sa fac pe canalul meu de yt (gaming) pentru a atrage abonati? https://www.youtube.com/channel/UC67bZOlI3CTdo-FnnaNyqcg

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Wtf dude, ai un canal FOAR FOARTE bun! Vorbesc serios si chiar meriti mai multi abonari. Btw, sfatul meu pentru tine este sa faci video-uri in 60 fps. Daca nu ai chef sa stai mult la randat sau ai mici probleme cand filmezi cu calitatea asta poti sa le faci 720p 60fps. Pe mine unul ma deranjeaza video-uri in 30 fps :@Sfat2. Filmeaza jocuri care prind bine, baga titluri interesante ca sa,, provoacea" lumea sa dea click pe video-ul tau, dar te rog nu-l urma de maretul iRaphahell care are i7, gtx 980 si se joaca jocuri de pe timpul strabunicii. Gl cu Youtube-ul si daca mai ai putina rabdare, o sa vina abonatii ca doar faci o treaba grozava

| DeriobRazvan explică (pentru Nemessys):

Multumesc de incurajare

5 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Singurul lucru care e cel mai important pe yt nu l-ai facut, incearca sa te pui si tu in video sa te vezi si explica oamenilor cine esti cum te numesti, poate tu deja leai explicat dar sa auda asta de la tine si sa te vada.Si incearca sa te joci si tu fifa jocuri mai cunoscute, si cum am spus sa apari si tu in video nu, numai jocurile, uite un ex si sper ca te-am ajutat, ex:https://www.youtube.com/watch?v=q4hIb2m9Dmk

| DeriobRazvan explică (pentru alexboss2020):

Momentan nu vreau sa fac cu webcam deoarece daca voi face, voi vrea sa am unul de calitate. Multumesc de sfaturi

| millar a răspuns:

Minecraft... Sau joaca-te niste jocuri cum face pink... M.am abonat happy