| suntperfect a întrebat:

Poate cineva sa imi dea un videoclip sau vreo informatie ca sa vad cum mi-ar merge fifa 11 pe pc asta:Intel celeron dual core e 1500 2. 20ghz, 2gb ram si placa video gt 630 msi 2gb.
Vreau sa aflu daca o sa imi ruleze jocul perfect la medium sau la hig, nu vreau sa intalnesc probleme de genu, lag, vreau sa aflu daca imi mearga perfect jocul macar la medim?
Cine raspunde cel mai bine primeste fundita, si cat mai repede raspunsurile daca se poate!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va mrge la high. Ai un pc bun

| suntperfect explică (pentru MihaiGe):

Nu mai spuneti sa intru pe sit ala care imi arta ce jocuri imimerg si care nu, ca m-am uitat odata si al un joc care scria ca u are cum sa imi mearga, ala imi meargea la maxim, nu am incredere in situl ala. Spuneti voi cum merge jocul.

| MihaiGe a răspuns (pentru suntperfect):

Da, normal iti merge la cerinte maxime.
Bafta!