| Alex_Copaciu_1996 a întrebat:

Pot baga jocul GTA 5 (16 gb pe FL) pe stick-ul de 8 gb? Pentru ca daca-l bag in Xbox, cere sa fie instalat decat 8 gb, nu toti 16. (am 250 gb consola). Sau daca vreau gta, am nevoie neaparat de stick 16 gb? ( am rgh modata)

3 răspunsuri:
| AdyYy01 a răspuns:

Ai deja 250Gb o sa iti mearga lejer nu ai nevoie de nici un stick...
Din moment ce ai 250 Gb nu mai ai nevoie de nimic
daca aveai consola de 4gb atunci aveai nevoie de 2 stick-uri

| Alex_Copaciu_1996 explică (pentru AdyYy01):

Pai da, dar ca sa bag jocul in consola, trebuie sa-l am pe stick prima oara, si merge bagat pe cel de 8?

| AdyYy01 a răspuns (pentru Alex_Copaciu_1996):

Asta nu stiu.