| anonim_4396 a întrebat:

Pot juca CS:GO daca nu il am cumparat de pe STEAM? Din cate am inteles se poate juca, dar decat pe servere publice. Pe youtube sau google n-am gasit mare lucru care sa ma lamureasca, poate ma ajutati voi! happy

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Poti juca la fel ca acel cs1.6 pe servere pirat. si cam atat. totusi pentru 8 euro merita cumparat parerea mea.

| DarthNiger a răspuns:

Daca joci CS:GO fara steam, nu poti creste in rankuri, cel putin atata stiu eu si de asemenea nu poti sa cumperi sau sa donezi nimic pentru joc