| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

Pot pune skin pe minecraft multyplayer. Daca da, Cum?

4 răspunsuri:
| Gabriel_Bogdan_2001 explică:

Dar cand bagai la username la launcher merge pe server skinul dar cand bag parola, imi spune username neinregistrat.Ce sa fac?

| Maopiscopulesculeandra a răspuns (pentru Gabriel_Bogdan_2001):

Trebuie sa scrii in chat /register parola parola

| ZeWBlue a răspuns:

Este foarte simplu să pui skin. Dacă nu ai cont premium, du-te pe https://mcskinsearch.com/browse și ia-ți de acolo un skin care îți place. Apoi, intri pe joc cu NUMELE respectivului skin.Sunt și servere pe care poți da /skin set nume dar nu pe toate. Sper că te-am ajutat!

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru ZeWBlue):

Ok mersi, pentru raspuns.