| dragosbogdan001 a întrebat:

Raspundeti repede, de unde pot lua un minecraft gratis? Si ce versiune?

P.S.: Pentru PC.

5 răspunsuri:
| TiTCapac a răspuns:

Il iei dupa siteul minecraft si iti selectezi tu ce versiune vr.

| dragosbogdan001 explică (pentru TiTCapac):

Multumesc pentu nimic, am zis ca vreau GRATIS, pe site-ul minecraft trebuie sa platesc

| TiTCapac a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Atunci scrie pe google minecraft by anjo caido si ti-l da gratis si nu iti trebuie cont. Scrie doar nume si incepi.

| ocktiy a răspuns:

Daca il vrei, intra pe goo*gle si cauta mine*craft ro*mania download, intra pe primul site care ti-l da si intra pe download minecraf*t launcher 1.7.4 sau alta versiune mai mare nu stiu daca s-a upgrade-at. Apoi da skip ad din coltul dreapta sus o sa se descarce. Merge doar cu ja*va >1.5.0
P.S. Se poate sa ai un bug si nu e vina mea daca nu merge. Mie mi-a mers