| BrielNar a întrebat:

Recomandati`mi un joc cu grafica buna, nu neaparat 2014, fara seriile far cry, crysis cod sau bf. Vreau un campaing/singe player. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Darius2019 a răspuns:

Resident evil big grin si daca vrei il jucam si online. doar sa-mi dai skype sau facebook.

| Anonimus197568 a răspuns:

Salut! intr-un joc nu conteraza grafica, ci gameplayul si povestea ca grafica nu te ajuta cu nimic daca e un **** jocul in sine
-Wolfenstein the new order mie mi-a placut,
-ultimul call of duty advanced warfare este mult mai decent decat cacatul de ghost, mult mai smecher.
-hitman absolution a mai fost smecher
-splinter cell blacklist
-L.A. Noire(trebuie sa stii un pic de engleza ca sa-l joci)
-bioshock infinite e super
-call of juarez gunslinger( e wester, mi-a placut si asta)
-Middle-earth: Shadow of Mordor
mai sunt dar nu imi mai aduc aminte acum. sper sa-ti placa ceva. bafta

| BrielNar explică (pentru Anonimus197568):

Multumesc de raspuns. O sa incerc prima varianta, restul le-am terminat, in afara de call of juarez si l.a noire. O seara buna.