| liviuu100 a întrebat:

Repede raspunde + funda! Salut, vreau sa imi fac un server de metin2 si nu stiu care sunt rangurile staffului... Spuneti-mi de la cel mai tare pana la cel mai slab. Multumesc big hug (adica gm, ga etc.)

2 răspunsuri:
| SwiTc3r a răspuns:

Inventeaza-le tu! e mult mai bine si mai originial.le dai acces la ce vrei tu, ai un metin original.ca daca iti zic altii ei sigur zic rangurile de pe alt metin...e mult mai bine asa cum am zis eu

| kingtigerfan45 a răspuns:

Daca te intereseaza si un hosting ieftin non stop add kingtigerfan45