| Karabatic a întrebat:

Sa ma apuc de metin2?(daca da de ce, daca nu de ce)

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Avantaje:
- dacă ai timp liber, te poţi relaxa jucând metin în modul PVM(player vs. mob);
- îţi faci prieteni cu care poţi vorbi când te joci(grup);

Dezavantaje:
- creează dependenţă şi petreci mai mult timp în faţa calculatorului decât trebuie;
- sunt foarte mulţi copii care nu fac altceva decât să omoare alţi playeri sau să înjure;
- dacă vrei să ai un caracter bun trebuie să bagi bani în el la greu;

| Daniel_Pătru_1997 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Nici creatorii nu puteau s-o zica mai bine. GG

2 răspunsuri:
| valyybooss a răspuns:

In caz ca vrei un Metin bun, uite aici. E cel mai nou server! http://metin2shinobi.eu/index.php?s=guilds