| ChiraGeorge a întrebat:

Sa-mi spuna cineva, daca se poate, ce pot face sa cresc numarul de vizualizari pe canalul meu de youtube. Dau funda :D

https://www.youtube.com/channel/UCDlC76O0P-HxyPRBiiKQZAw

Acesta este linkul catre canalul meu in caz ca vrea cineva sa arunce o privire si sa ma ajute cu vizualizari;)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa nu faci chestii de IT si cu pisici pentru ca sunt destule, si sunt mai bune decat ce ai tu acolo... Poti incerca sa faci gameplay-uri dar in care sa vorbesti, sa nu ai bazait, sa fie macar 720p...