| AwwrLaur a întrebat:

Am un canal de YouTube si nu stiu cum sa fac abonati, vizualizari etc... ma puteti ajuta? https://www.youtube.com/channel/UCcjRBt_QWZs94B2xTyktCSQ acesta este canalul... FUNDAA!

2 răspunsuri:
| EuOvidiuOvii a răspuns:

Salut abonați se fac dar greu trebuie sa tot postezi în fiecare zi sa zic ăsta și sa ai multe sa fie foarte frumoase sau dacă te tine banii plătești și youtube Îți face publicitate dacă nu trebuie sa ai răbdare sunt unele sărituri maramureșeni faci abonați o prostie dacă vrei sa ai un youtube calma nu cu șmecheri și cu hack și prosti postează tot videouri și trimite line la prieteni, prieteni sa trimită la alți și tot așa înțelegi bafta.